Nyheter

Siste nytt

NRK-kanaler

Viktig info om NRK-kanaler

Lærling Telekommunikasjonsmontør

Lærling Telekommunikasjonsmontør

SuCom søker etter lærling. Søknadsfrist 14.07.2016.

Høyere hastighet til samme pris!

SuCom har oppgradert nettet, og vi gir alle våre kunder som er koblet til vårt fiber- og kabelnett økt internetthastighet til samme pris fra 1. juli 2016

Åpningstider i Julen

Her finner du våre åpningstider i julen

Håndball-VM

Nå nærmer det seg håndball-VM

Driftsmeldinger

 

 

 

Vi har for tiden ingen rapporterte feil i vårt nett.

 

 

 

Om Sucom AS

Selskapet

SuCom AS ble stiftet den 12.12.2000, og eies av Sunndal Energi KF, Sunndal Næringsselskap AS, Nesset Kraft AS og Sutech AS.

Vi leverer internett, TV og telefoni til privatkunder, bedriftskunder og offentlige virksomheter i Sunndal, Nesset, Tingvoll og Rauma.

SuCom har bygd ut et stamnett basert på fiberkabel og radiolinjer med høy kvalitet og kapasitet. Vi tilbyr bredbåndsaksess til våre kunder via fiberkabel, Hybrid Fiber, ADSL og radio.

SuCom eier 1/3 av OrkideNett AS som leverer kommunikasjonsløsninger og IT-tjenester til 14 kommuner på Nordmøre/Romsdal. Gjennom OrkideNett har vi tilgang til et stamnett som dekker deler av Romsdal samt hele Nordmøre. SuCom er tjenesteleverandør til OrkideNett AS.

Gjennom lokal tilstedeværelse og høy kvalitet på tjenestene bidrar SuCom til konkurransekraft for regionen.

Åpningstider

Åpningstider Sunndalsøra: Mongstugata 9 (Sunndal Energi)
Mandag - Fredag: 08.00 - 16.00

Åpningstider Nesset: Kråkholmveien 22 (Nesset Kraft)
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 - 15.30
Tirsdag og torsdag:             12.30 - 15.30 

 

Ansatte

Geir Egil Botten

IKT-konsulent

geir.egil@sucom.no

71405515

Drift telenett

Ketil Eide

IKT-konsulent

ketil@sucom.no

71405517

Kundesupport og salg

Gunnar Furu

Daglig leder

gunnar@sucom.no

71405501

Ole Johnny Jensen

IKT-konsulent

ole.johnny@sucom.no

71405518

Kundesupport og salg

Truls Lie

IKT-konsulent

truls@sucom.no

71405506

Drift telenett

Frank Mæhle

IKT-konsulent

frank@sucom.no

71405504

Kundesupport og salg

Geir Arve Nielsen

IKT-konsulent

geir@sucom.no

71405516

Drift telenett

Einar Sæterbø

Lærling Telekommunikasjonsmontør

einar@sucom.no

-

Drift telenett

Rune Balstad Sæther

Prosjektmedarbeider

rune@sucom.no

71405503

Kundesupport og salg

Ingrid Vermøy

Markedsleder

ingrid@sucom.no

71405502

Svein Petter Vorren

Teknisk leder

svein@sucom.no

71405507

Kontakt oss

Dersom det er noe du lurer på kan du se om du finner svar på dette under "Hjelp" på våre hjemmesider. Du kan også kontakte oss på epost, telefon eller besøke oss i våre lokaler.

Besøksadresse Sunndalsøra:
Mongstugata 9 (Sunndal Energi bygget) 
Åpningstider:
Man-Fre: 08.00 - 16.00


Besøksadresse Eidsvåg:

Kråkholmveien 22 (Nesset Kraft bygget)
Åpningstider:
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 - 15.30
Tirsdag og torsdag: 12.30 - 15.30  


Postadresse:

SuCom AS, Mongstugata 9, 6600 Sunndalsøra 


Tlf:
71 40 55 00 - Fax: 71 40 55 11  
Vakt-tlf: 71 40 55 10
(Man-Fre: 16.00 - 20.00 / Lør: 12.00 - 18.00)

 

E-post: post@sucom.no

SuCom AS