Produktpakker

TV

DIN LOKALE TV- OG BREDBÅNDSLEVERANDØR

ETT SKRITT FORAN

Siste Nytt

Ikke tilknyttet fiber?

Vi leverer til privat- og bedriftsmarkedet. Ta kontakt på tlf. 71 40 55 00. Har du fiber innlagt er du sikret for fremtiden!

LES MER

Gladnyhet!

Nå kan du få tilgang til hele Netflix-universet med TV fra Telia. Ved å velge inn Netflix med TV-poengene dine kan du fråtse i prisbelønt

LES MER

OM SUCOM

Selskapet

SuCom AS ble stiftet den 12.12.2000, og eies i dag av Sunndal Energi Holding AS og Istad Kraft AS.

Vi leverer i dag internett, TV og telefoni til privatkunder, bedriftskunder og offentlige virksomheter både i Sunndal, tidligere Nesset, Tingvoll og Rauma.

SuCom har bygd ut et stamnett basert på fiberkabel og radiolinjer med høy kvalitet og kapasitet. Vi tilbyr bredbåndsaksess til våre kunder via fiberkabel, Hybrid Fiber, ADSL og radio. 

SuCom eier 1/3 av OrkideNett AS som leverer kommunikasjonsløsninger og IT-tjenester til 14 kommuner på Nordmøre/Romsdal. Gjennom OrkideNett har vi tilgang til et stamnett som dekker deler av Romsdal samt hele Nordmøre. SuCom er tjenesteleverandør til OrkideNett AS. 

Gjennom lokal tilstedeværelse og høy kvalitet på tjenestene bidrar SuCom til konkurransekraft for regionen.

Åpningstider

Åpningstider Sunndalsøra: Mongstugata 9
Mandag til fredag: 08.00 – 16.00

Åpningstider Eidsvåg: Kråkholmveien 22 
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 – 15.30
Tirsdag og torsdag: 12.30 – 15.30

 

Vakttelefon
Vakttelefonen er forbeholdt problemer med TV eller internett.
Mandag til fredag : 16.00 – 20.00
Lørdag: 12.00 – 18.00

Ansatte

Geir Egil Botten

Montørleder
geir.egil@sucom.no
71405500

Ketil Eide

IT-konsulent/Kundesupport
ketil@sucom.no
71405500

Gunnar Furu

Daglig leder
gunnar@sucom.no
71405500

Ole Johnny Jensen

IT-konsulent/Kundesupport
ole.johnny@sucom.no
71405500

Frank Mæhle

IT-konsulent/Kundesupport
frank@sucom.no
71405500

Geir Arve Nielsen

IT-konsulent
geir@sucom.no
71405500

Einar Sæterbø

Telekommunikasjonsmontør
einar@sucom.no
71405500

Rune Balstad Sæther

IT-konsulent
rune@sucom.no
71405500

Svein Petter Vorren

Teknisk leder
svein@sucom.no
71405500

Geir Ove Reitan

IT-konsulent
geir.ove@sucom.no
71405500

Norunn Furu

IT-konsulent/Kundesupport
norunn@sucom.no
71405500

Victor Hundseth

IT-konsulent
victor@sucom.no
71405500

Tone Ruud Husby

IT-konsulent/Kundesupport
tone@sucom.no
71405500

Leiv Inge Røe

Telekommunikasjonsmontør
leiv.inge@sucom.no
71405500

Endre Neeraas Dahl

Telekommunikasjonsmontør
endre@sucom.no
71405500

Ottar-Arne Ribe

Telekommunikasjonsmontør
ottar-arne@sucom.no
71405500

Thomas Stangvik

Telekommunikasjonsmontør
thomas@sucom.no
71405500

Synnøve Kristiansen

Markedsleder
synnove@sucom.no
71405500

Chris Angvik

IT-konsulent
chris@sucom.no
71405500

Christoffer Fevelen

IT-konsulent/Kundesupport
christoffer@sucom.no
71405500

DRIFTSMELDINGER

KONTAKT OSS

Dersom det er noe du lurer på kan du se om du finner svar på det her. Du kan eventuelt kontakte oss på telefon, e-post eller besøke oss i våre lokaler, om du ønsker det.

Besøksadresse Sunndalsøra: 
Mongstugata 9  
Åpningstider: 
Mandag til fredag: 08.00 – 16.00

Besøksadresse Eidsvåg: 
Kråkholmveien 22 
Åpningstider: 
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 – 15.30
Tirsdag og torsdag: 12.30 – 15.30

Postadresse: 
SuCom AS, Mongstugata 9, 6600 Sunndalsøra 

Telefon: 71 40 55 00 
(Mandag til fredag: 09.00-16.00)

Vakttelefon: 71 40 55 10 
(Mandag til fredag: 16.00 – 20.00 og lørdag: 12.00 – 18.00)
Vakttelefonen er forbeholdt problemer med TV eller internett.

E-post: post@sucom.no